یک سخن

به همت انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد کتاب ” آئین بهزیستی اسلام ” منتشر شد

مرکز انتشارات علمی دانشگاه آزاد اسلامی یزد اقدام  به چاپ کتاب آئین بهزیستی اسلام تالیف دکتراحمد صبور اردوبادی نمود .

غلامعلی مدیح دبیر شورای انتشارات دانشگاه آزاد اسلامی یزد  گفت : جلد اول کتاب آئین بهزیستی اسلام تالیف احمد صبور اردوبادی دارای ۱۵۵ صفحه ، سه فصل ودر تیراژ دو هزار نسخه توسط انتشارات معاونت پژوهشی واحد یزد چاپ ودر اختیار علاقه مندان قرار گرفته است .

وی فهرست مطالب این کتاب را اینگونه بیان نمود : فصل اول کتاب مذکور ، آئین بهزیستی مجموعه اصول وقوانین یاموازین و مسلمات عقلی و علمی و تجربی که راه و روش درست زندگی کردن یا بهتر زیستن را نشان می دهد همچنین فصل دوم خود آرائی در اسلام که به موضوعات خود آرائی در طبیعت ، تعا لیم اسلامی و پیشوایان اسلام ، نقش اجتماعی خود آرائی و نقش روانی خود آرائی در خود فرد ، قرآن و مظاهر زیبائی در طبیعت و ..می پردازد و فصل سوم پوشش (جنس پوشاک) را شامل می شود .

مدیح ادامه داد : مطالب این کتاب به زبان ساده و روان ارائه شده و برای عموم علاقه مندان ، مطالعه و مورد استفاده می باشد.

هچنین دکتر احمد صبور اردوبادی نویسنده کتاب نیز در این رابطه گفت : در مبحث حاضر به مسائل و موضوعات ظریف و باریکی در زمینه ی آئین بهزیستی یا آداب و اصول زندگی صحیح پرداخته شده که غالبا از نظرها مخفی واز تیر رس افکار و عقول خارج است در حالیکه کلیه این مسائل در تعالیم اسلامی با پیش بینی های دقیق و عمیق مورد توجه بوده و راهنمایی های لازم و به موقع ارائه شده است .

لازم به ذکر است نویسنده کتاب مذکور تا کنون چاپ سی عنوان کتاب در علوم پزشکی و بیست تالیف در شاخه علوم انسانی داشته است .

لینک صفحه اصلی خبر

۲ نظرات

  1. سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین
    ما در زمینه درب های ضد سرقت و ضد حریق فعالیت می
    کنیم.خوشحال میشوم از وبسایت ما دیدن کنید

    • با سلام خوشحال شدم از آشناییتون سایت بازدید شد و بسیار مرتب و متین و در عین حال مفید مشاهده گردید حتما در ارتباط خواهیم بود . با تشکر از همراهی حضرتعالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *